Oferty

Znak rozpoznawczy dobrej restauracji to wyśmienite jedzenie.

nasze pakiety

 • PAKIET ANDRZEJKOWY

  Zachęcamy Państwa do spędzenia z nami nocy z wróżbami.. Moc niezapomnianych atrakcji ze specjalnie na tą noc przygotowanym menu, z muzyką mechaniczną, DJ zagra nowe i stare przeboje zabawa będzie przednia.

 • PAKIET SYLWESTROWY

  Zachęcamy Państwa do spędzenia z nami dwóch niezapomnianych nocy, w tym jedna to ta jedna w roku pełna atrakcji, wypełniona mieszaniną kulinarną od polskiej po amerykańską. „AMERYKA LAT 20” to temat tegorocznego Balu Sylwestrowego, zagra znany i lubiany w trójmieście DJ GRELIK . Oferta na pobyt od 30.12.2017 do 01.01.2018 r. Zapraszamy

 • JESIEŃ W HOTELU

  Wszystkie barwy jesieni nasi goście mogą podziwiać podczas pobytu w naszym hotelu. Spacery po lesie, podpatrywanie natury przygotowującej się do zimowego snu tego nie zobaczycie w mieście. Piękny zachód słońca nad jeziorem jest niesamowity, warto to wszystko obejrzeć przyjeżdżając wypocząć w naszych komfortowych pokojach lub relaksując się w parku wodnym.

 • relaks w spa

  Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w naszym hotelu. Relaks na basenie, aromaterapia w łaźni, spacery po lesie to jedna z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa podczas pobytu.

 • Sylwester

  Zabawa Sylwestrowa w stylu lat 20-tych!

 • WEEKEND W HOTELU

  Po męczącym tygodniu pracy, proponujemy wypoczynek od piątku do niedzieli w naszych komfortowych pokojach, relaks w sterfie welness w basenach z atrakcjami wodnymi i zjeżdżalnią, sauną suchą i parową. W pakiecie obfite i smaczne śniadania i obiadokolacje.

 • SENIOR W HOTELU

  Seniorów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pobytowej, która pozwoli wypocząć na łonie natury spacerując po sosnowym lesie lub relaksując się w Parku Wodnym. A wieczorem kolacja z lampką wybornego wina... i jak tu nie skorzystać z takich wyjątkowych walorów Hotel Venus.